українська   english   русский
 
 
 

        Благодійність


    

Благодійність

 

Сьогодні в Україні благодійність не є упорядкованою і системною, як у розвинених країнах. Держава не стимулює підприємців до ведення благодійної діяльності. Але, врешті-решт, це якраз така соціальна активність, в якій кожен, без огляду на зовнішні стимули, вирішує сам здійснювати такі вчинки чи ні.

 

Усвідомлення, що поряд є ті, кому необхідна допомога, і що саме я можу допомогти, відбувається по-різному. Для «Інфанти» це сталося при певному збігу обставин, за яких власниця компанії, Інна Свірідова - Калініченко потрапила в Київський міський Будинок Дитини імені М. М. Городецького в містечку Ворзель.

 

Багато років щоденний шлях на роботу пролягав повз цього місця, але одного разу все склалося так, що виникла потреба туди заїхати. Попри те, що цей Будинок дитини одне з кращих місць для дітей, народжених з фізичними та психічними вадами, все одно побачене приголомшує і по-новому розставляє акценти в сприйнятті реальності.

 

Безумовно, навколо багато знедолених, і у кожного з нас є свій потенціал можливостей для допомоги – важливо зважитися і робити хоч щось.

 

Реалії виявилися такими, що дійсно, в наданні благодійної допомоги, тому ж Будинку дитини, існують певні перешкоди у вигляді недосконалої економічної та соціальної системи. Для того, щоб було зрозуміло про що йде мова, наведемо маленький приклад: Ви вирішили допомогти і перерахували гроші на розрахунковий рахунок Будинку дитини, а гроші витратились на оплату опалення, чи комунальних послуг, тому що муніципальні кошти не надійшли вчасно на рахунок, або закупівельні ціни на продукти харчування у баз постачальників зросли, а тарифи, по яких надходять гроші на рахунок Будинку дитини – ні. Тому доводиться вигадувати як же зробити так, щоб допомога потрапила саме адресатам - ДІТЯМ. Ми допомагаємо щомісячним забезпеченням Будинку дитини органічними засобами для прання і прибирання SODASAN, і в екстрених ситуаціях закупівлею продуктів, підгузків, ліків.

 

Цю сторінку на нашому сайті ми зробили тому що:

По-перше:свідомий вибір на користь органічних товарів - це взагалі свідомий вибір екологічного життя і не тільки в матеріальному сенсі, а й у сенсі душевної та духовної екології, тому ми будемо раді однодумцям, які захочуть до нас приєднатися!

По-друге:хотілося б щиро ПОДЯКУВАТИ тим, хто зробив вибір на користь нашої продукції, тому що таким чином ВИ робите маленький внесок у підтримку благодійних акцій, в яких торговий дім «Інфанта» бере посильну участь (як наприклад: підтримка міського Будинку дитини імені Городецького, підтримка багатодітних сімей).

 

Для того, щоб ви знали кому допомагають ваші покупки, ми розміщуємо тут документи та маленькі репортажі про події, в яких ТД «Інфанта» брав участь!


 

Окрім благодійної діяльності, яку проводить Торговий дім "Інфанта" самостійно, засновники нашої компанії постійно залучають партнерів до підтримки дітей. Приєднуйтесь!


Завантажити документи, що підтверджують благодійність
 

назад

 
 
 
Всі права захищені. Розробка сайту - © Dialon 2014