українська   english   русский
 
 
 

         Все більше людей починають розуміти, що майбутнє нашої Землі залежить від нас самих. Захист навколишнього середовища та бережне відношення до нашої планети, нашої загальної Батьківщини, - це основні задачі, які ми повинні перед собою ставити.

         Безумовно дає надію той факт, що в даний час все більше батьків, які готові заради здоров’я  своїх дітей зробити щось більше, наприклад: купувати дитячий одяг з екологічно чистих тканин, в процесі виробництва яких не наноситься шкода екології.  Бережливе відношення до навколишнього середовища приносить користь нашій планеті, а також позитивно впливає на стан ніжної шкіри дитини. Слід відзначити, що шкіра являється найбільшим та самим чуттєвим органом в організмі дитини.

      Фірма «Сosilana» пред’являє до своєї роботи високі вимоги: відповідальність по виробництву тканин без шкоди для екології.

    Фірма «Сosilana» використовує в процесі виробництва бавовну, що вирощується під біо-контролем. Також самі високі вимоги екологічності пред’являються до виробництва шерсті та шовку. На виробництві працюють висококваліфіковані співробітники, деякі з низ мають більш ніж 30-річний досвід роботи в виробництві тканин. Постійний контроль якості досягається дякуючи тому, що більшість власники маленьких виробництв, що створюють ланцюг в процесі виробництва кінцевого продукту, самі кожного дня трудяться над виконанням замовлень і контролюють особисто якість своєї продукції.

    ТМ «Сosilana» - це одяг з натуральних екологічних тканин для немовлят, дітей дошкільного та шкільного віку, та одяг для дорослих. Для виготовлення своєї продукції   ТМ «Сosilana» використовує 7 різновидів якості – це 100% органічна бавовна, 100% шовк, 100% мериносова шерсть, 100% валяна шерсть, 100% шерсть-фліс, 70% шерсть и 30% шовк, та унікальна якість з 45% бавовни, 35% шерсті та 20% шовку!!! Продукція ТМ «Сosilana» відрізняється великою різноманітною кольоровою гамою.Дякуючи відлагодженому процесу  виробництва та відмови від дорогої реклами та глянцевих друкованих брошур, вдається зберігати доступну ціну, що в свою чергу залучає все більше і більше покупців. Все це збільшує необхідність для розповсюдження одягу з натуральних екологічних тканин, що в свою чергу має позитивний вплив на навколишнє середовище.
Умови співпраці:

  • Приймаємо замовлення від оптових покупців, мінімальна сума замовлення  від 5000 Євро
  • При оптових замовленнях від 1000 Євро до 5000 Євро – звертайтесь до нашого представника www.kumka.com.ua тел. /067/ 267-58-80; /044/ 224-60-07
  •  В роздрібтовар можливо купити в дитячому магазині «Кумка», за адресою: м. Київ, бульвар ДружбиНародів, 12 (вхід з правої сторони будинку, зі сторони школи). Або в Інтернет-магазині:  www.kumka.com.ua тел. /067/ 267-58-80; /044/ 224-60-07  

 

Більш детальну інформацію

Ви можете отримати у бренд-менеджера ТД«Інфанта»
Олександри Якшиної.
E-mail: sasha@infanta.com.ua,
тел.: (044) 206-67-66      end_of_the_skype_highlighting(044) 206-67-66

 

      

 

 
 
Всі права захищені. Розробка сайту - © Dialon 2014