українська   english   русский
 
 
 

       HOCOSA of Switzerland

Екологічне мислення покращує якість нашого життя. В доповнення до екологічно чистого живлення, ми можемо покращити наш особистий побут за рахунок використання органічних миючих засобів та за рахунок екологічного текстилю. Наша шкіра – це самий найбільший і один із важливіших органів. Продукція  ТМ Hocosa не містить ніяких шкідливих речовин, зроблена з 100% натуральної сировини, а її виробництво не забруднює навколишнього середовища.

Таким чином, наша ціль – дати можливість нашим покупцям користуватись природною, екологічно чистою продукцією високої якості по справедливій ціні.

 
ТМ Hocosa має в своєму асортименті одяг для немовлят, для дітей, та спортивний одяг для чоловіків та жінок – використовуючи для свого виробництва тільки органічну сировину. В виробництві використовується 6 різновидів якості, в залежності від сировини, що використовується:

 

1.      100% органічна мериносова шерсть, що виробляється з шерсті тварин, які знаходяться в їх природному середовищі, шерсть стрижуть вручну і не містить пестицидів. Ця шерсть особливо м’яка і затишно тепла.
2.      70% органічна шерсть/ 30% шовк – ідеальне поєднання багатьох переваг органічної чистої шерсті та визначних характеристик дорогоцінного шовку. Разом вони створюють температурний баланс та підтримують натуральні властивості шкіри.
3.      100% малбері шовк – комфортно прохолодний літом та приємно теплий взимку. Особливо рекомендується для чутливої шкіри та для людей, що мають алергічні реакції шкіри.
4.      50%/50% органічна бавовна/шовк – дві натуральні нитки поєднують в собі свої самі кращі характеристики. Бавовна гарно пропускає повітря, практична та довго носиться. Чистий шовк регулює температурний баланс та створює заспокійливий ефект для шкіри, що схильна до алергічних реакцій.
5. 65% шовк 35% кашемір – кашемір – це дуже тепла шерсть високої якості, яку створюють з шерсті кашемірових овець вирощених в Гімалаях. Ви будете насолоджуватись винятковим комфортом при використанні цієї цінної, натуральної одежі високої якості.
6. 100% шовк-тусса – це окремий різновид шовку, що отримують з кокнів дикого дубового шовкопряду. Він відрізняється від звичайного сильною структурованою поверхнею та приглушеним блиском.


 

Умови співпраці:

- Приймаємо замовлення від оптових покупців, мінімальна сума замовлення 
від 10 000 Євро.
- При оптових замовленнях від 1000 Євро до 10 000 Євро –
звертайтесь до нашого представника www.kumka.com.ua

тел. /067/ 267-58-80;/044/ 224-60-07
- В роздрібтовар можливо купити в дитячому магазині «Кумка»,
за адресою: м. Київ, бульвар Дружби Народів, 12
(вхід з правої сторони будинку, зі сторони школи).
- Або в Інтернет-магазині:  www.kumka.com.ua тел. /067/ 267-58-80
 


 

Більш детальну інформацію

Ви можете отримати
 у бренд-менеджера ТД«Інфанта»
Олександри Якшиної

E-mail:sasha@infanta.com.ua ,
тел.: (044) 206-67-66

 
 
 
 
Всі права захищені. Розробка сайту - © Dialon 2014